Hakkımızda

Biz Kimiz

2019 yılında İtalya'da kurulan TürkMarketim, Avrupa'da yaşayan Türklerin, Türkiye'de özlem duydukları ürünlere tek noktadan erişim sağlayabilmeleri amacıyla yayın hayatına başladı. Avrupa’da yaşayan Türklerin, Türkiye’de özlem duyduğu ve Avrupa’da erişmekte zorlandığı gıda ürünlerinden Türkçe kitaplara, Türkiye'ye özgü takı ve aksesuarlardan Elektronik ürünlerine pek çok ürünü, sitemizde müşterilerimize sunuyoruz.

Bulunması zaman ve çaba gerektiren Türk ürünlerini, TürkMarketim.com’da biraraya getirerek, ziyaretçilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ziyaretçilerimizin, ilgili ürünleri Internette teker teker ve ilgili ülkenin dilinde araması yerine, bu hizmeti Türkçe ve tek noktadan sunarak, onların bu ihtiyaçlarına kolayca erişebilmelerini sağlıyoruz.

Nasıl Çalışıyor?

Sitemizdeki arama butonu ile veya menülerde aradığınız ürünü sitemizde bulduktan sonra, ürün sayfalarımızdaki Amazon'da İncele butonuna tıklayarak Amazon'a erişebilir ve Amazon'dan bu ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

TurkMarketim.com olarak doğrudan satış yapmıyoruz. Sizi Amazon'un ürün sayfasına yönlendirerek güvenli ve hızlı alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Hedefimiz, Avrupa'daki Türk vatandaşlarının daha çok ürüne daha hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmaktır.